Nebankovní půjčky - inzerce.

půjčky,hypotéky

Půjčky od 1 - 500 tisíc neúčelové,do 1 mil.účelové,hypotéky od 300 -20mil.,dále podnikatelské a developerské.úvěr ručený autem nebo na nákup ojetého auta.Pro zaměstnance,OSVČ,důchodce,rentiéry zápis v 1 registru nevadí.

Jitka Kasalová
9.9. 2009
Jitka Kasalová

PŮJČKA HNED

POTŘEBUJETE RYCHLE PENÍZE NEVAHEJTE A ZAVOLEJ TE!!604103518

kačícová
9.9. 2009
kaja.kaci@centrum.cz

PODVODNIK TOMAS KOSTKA

POZOR NA PODVODNIKA TOMAS KOSTKA VYBIRA 500KC AUZ SE PAN NEOZIVA VOLA Z TEL 725 884 913 C UCTU MA 1839137103/0800 POZOR V PRIPADE ZE JSTE MU POSLALY VOLEJTE 723 724 250 A DOMLUVIME SE UZ NAS JE PODVEDENICH 7 JESTE TRI A MA PO PICI

MICHAL
9.9. 2009
STUDIO66@CENTRUM.CZ

Nebankovní nabídka

Až 1. Mil. Kč, maximálně však 30% tržní hodnoty nemovitosti Vám poskytneme na základě pouhé fotodokumentace nemovitosti, vyplňte žádost na webu www.esofin.cz program Eurocredit. Nemusíte dokládat příjmy, Listy Vlastnictví, Katastrální mapy,naNabývací tituly, odhady a podobné tiskopisy.Vyplatíme exekuce pokud jsou na nemovitosti,zastoupíme Vás před exekutorem. Pracujeme rychle a efektivně,průchodnost rozumných žádostí je95%.

Esofin
9.9. 2009
info@esofin.cz

Rychlá půjčka online!

Půjčujeme peníze od 20 do 60 000 jen na občanku. Rychlé vyřízení. Jsme nebankovní sektor. Jednoduše vyplníte online žádost, na www.Antirealpujcky.cz , ta se hned odešle k nám na centrálu k posouzení a my Vám zavoláme zpět. Registry ani jiné splátky nevadí. Platí pro celou Čr.

Kateřina Kubelková
9.9. 2009
Kyori@seznam.cz

Potřebujete půjčit a nikdo Vám nepomůže???

Máte nemovitost zatíženou exekucí,dražbou nebo jiným dluhem? Nabízím klasické půjčky,vyplacení exekucí,řešení dražby,oddlužení a to vše oproti zástavě vaší nemovitosti i dr.bytu. Dostala se vaše nemovitost do předmětu dražby,exekuce či jiného dluhu nebo potřebujete nutně vyplatit exekuci?Tak neváhejte a ihned nás kontaktujte,budeme se každému maximálně věnovat.Tel.: 606133384

Martin Plachetka
8.9. 2009
plachetkam@seznam.cz

Půjčka rychle a spolehlivě CELÁ ČR

Již žádné zbytečné vysoké poplatky! U nás zaplatíte jen náklady za vyhotovení smluv ve výši 1400,- Kč. Tento poplatek zaplatíte až po definitivním schválení Vaší žádosti. Půjčky 50-500tis s ručením směnkou, vyplacení u Vás doma do tří prac. dnů od zaplacení poplatku. Napište nám celé jméno, r.č, č.op a bydliště žadatele, připište výši půjčky a termín možné úhrady poplatku. Mertlová, DIVAcredit@seznam.cz

Mertlová
8.9. 2009
DIVAcredit@seznam.cz

půjčky,úvěry a hypotéky

Dobrý den, dokážu Vám vyřídit finance, které shánít. Neplatíte žádné poplatky nemusíte ručit a nevadí nám lidi v registru . Tel. 604/584173. Jihomoravský kraj a okolí.

petra kočendová
8.9. 2009
petra.kocendova1@seznam.cz

Peníze !!!!

Dlužníci nezoufejte není všem dnům konec. Společně najdem řešení. Kontakt tel. 604/584173.

petra kočendová
8.9. 2009
petra.kocendova1@seznam.cz

PŮJČKA PRO KAŽDÉHO!!!

NOVINKA NA TRHU!!! ÚROK JIŽ OD 9%!!! Úvěry bez limitu - vhodné pro zaměstnané, nezaměstnané, ženy na MD, důchodce i OSVČ!!! OBLAST:Olomouc,Přerov,Opava,Bruntál,Uherské Hradiště,Zlín

Bahulíková
8.9. 2009
Pralinka7710@seznam.cz

Rychlá půjčka od 5 - 60 000 jen na občanku!

Každý člověk se jednou ocitne s situaci, kdy potřebuje finance. Nezoufejte, jsme tady pro Vás. Vše vyřídíte z pohodlí Vašeho domova, neplatíte žádné poplatky předem. Nezávazně posoudíme Vaši žádost. Nikdy nezkoumáme registry. Příjmy nerozhodují. Vyplatíme exekuce a nebo Vás bez zástavy oddlužíme. Jediné, co musíte udělat, je vyplnit žádost na www.Antirealpujcky.cz a my se Vám ozveme. Platí pro celou ČR.

Kateřina Kubelková
7.9. 2009
Kyori@seznam.cz

pujcka

dobry den sem na materske dovolene a akutne potrebuji pujcit 30000kč co nejdřive prosim ozvete se mi

radka tomaštíkova
7.9. 2009
tretr@seznam.cz

hypotéky , vyplacení exekucí

Dobrý den jsem Finanční poradce pro Brno nabízím Vám svoje služby již 3 rokem . Ty, kteří potřebují a jsou v registrech i pro ty tu jsem .

Vlášková
7.9. 2009
Vladka.Vlaskova@seznam.cz

Jsme tady pro Vás! Peníze snadno a rychle!

Každý člověk se jednou ocitne s situaci, kdy potřebuje finance. Nezoufejte, jsme tady pro Vás. Půjčíme Vám od 20 000 do 20 000 000 Kč. Vše vyřídíte z pohodlí Vašeho domova, neplatíte žádné poplatky předem. Nezávazně posoudíme Vaši žádost. Nikdy nezkoumáme registry. Příjmy nerozhodují. Vyplatíme exekuce a nebo Vás bez zástavy oddlužíme. Jediné, co musíte udělat, je vyplnit žádost na www.Antirealpujcky.cz a my se Vám ozveme s řešením. Platí pro celou ČR.

Kateřina Kubelková
7.9. 2009
Kyori@seznam.cz

Půjčíme peníze všem, snadno a rychle nebo Vás oddlužíme!

Lepší už to být nemůže. Půjčíme Vám od 20 000 do 20 000 000 Kč. Vše rychle a seriózně vyřídíme a to z pohodlí Vašeho domova, na stránkách www.Antirealpujcky.cz, kde najdete veškeré informace. A k tomu ještě neplatíte žádné poplatky předem. Vyplatíme exekuce, nebo Vám rovněž zdarma provedeme konsolidaci všech stávajících závazků, formou oddlužení. Vy se už nebudete muset o nic starat. Nezkoumáme Vaše příjmy ani registry, nejsme STB. Platí pro celou ČR.

Kateřina Kubelková
7.9. 2009
Kyori@seznam.cz

Půjčka nebo oddlužení zdarma a rychle!

Nesplácejte už půjčky další půjčkou. Máme pro vás lepší řešení, jak se definitivně dostat z toho začarovaného kruhu. Sjednocení všech půjček do jedné, snížení vašich splátek. A to vše bez registrů, příjmů a poplatků předem. Bez zástavy nemovitosti! Více o ODDLUŽENÍ na www.Antirealpujcky.cz kde naleznete i nezávaznou žádost. Celá ČR!

Kateřina Kubelková
5.9. 2009
Kyori@seznam.cz

Nebankovní půjčka / Oddlužení pro všechny lidi

Každý člověk se jednou ocitne s situaci, kdy potřebuje finance. Nezoufejte, jsme tady pro Vás. Půjčíme Vám od 20 000 do 20 000 000 Kč. Vše vyřídíte z pohodlí Vašeho domova, neplatíte žádné poplatky předem. Nezávazně posoudíme Vaši žádost. Nikdy nezkoumáme registry. Příjmy nerozhodují. Vyplatíme exekuce a nebo Vás bez zástavy oddlužíme. Jediné, co musíte udělat, je vyplnit žádost na www.Antirealpujcky.cz a my se Vám ozveme s řešením. Platí pro celou ČR.

Kateřina Kubelková
4.9. 2009
Kyori@seznam.cz

Nesplácejte půjčky dalšíma půjčkama!

Exekuce, dluhy, další půjčky mohou být pro Vás minulostí a můžete splácet pouze jednu. Rázem se nebudete už muset o nic starat, vše za Vás vyřídíme a zdarma! Naše společnost poskytuje jako jediná oddlužení bez zástavy nemovitosti. Půjčku oproti zástavě nemovitosti,pokud je vyšší než 250 000. Můžeme Vám půjčit až 20 000 000. Bez poplatků předem, rychlé a seriózní vyřízení. Celá ČR, více na www.Antirealpujcky.cz !!!

Kateřina Kubelková
3.9. 2009
Kyori@seznam.c¨z

Pujčím všem do pár hodin

Sem soukromý investor a pujčují bez nahlížení do bankovního a nebankovního registru.Jedině co prověřují je registr exekuční na cerdu.Ale i se záznamem lze pujčku poskytnout.Pujčka je velmi schvalitelná a vyřízení trvá pár hodin.Neplatíte žádne poplatky před ani po sepsání smlouvy.Jedině co po vás budu vyžadovat,a všechny a asi jako jediný na to upozornují,né jak takzvaní solidní poskytovatele,je poplatek 325kč na prověření registru.Sazebník i na www.cerd.cz.Smlouvy sepisují po celé Čr a smlouvu mužu přijet sepsat k vám.Zástavy nevyžadují a po prověření ani příjem nezkoumám.Pujčují do 2.mil.kč na dobu až 20.let.Mail financnipomocnik@seznam.cz

Finanční pomocník s.r.o
3.9. 2009
Financnipomocnik@seznam.cz

Pujcky bez dokazovani prijmu a registru

Potrebujete pujcit a do banky nemuzete? Mame pro vas reseni pujcime vam od 30 000 do radu milionu Kc......UL

Michaela
3.9. 2009
laurita777@seznam.cz

Potřebujete peníze Neváhejte

Zajišťujeme pro klienty půjčky, hypotéky, leasingy z bankovního i nebankovního sektoru. Jsme schopni zajistit úvěr i pro klienty, kteří mají záznam v registru a banka jim nepůjčí. Půjčky od 5 do 50 tis. - pro OSVČ, důchodce a zaměstnance, kteří mají záznam v registrech Půjčka hypo - určený na zástavu nemovitosti, možno i bez prokazování příjmu, možnost vyplacení exekuce na nemovitosti, přeúvěrování stávající zástavy Hotovostní úvěr od 20 do 600 tis. - zajištěn pouze směnkou, není potřeba zástava ani spolužadatel,v průběhu splácení možno přeúvěrovat na další produkt Bankovní hypo úvěr - především pro klienty, kteří mají nemovitost, popřípadě zástavu, produkt je možný použít na koupi nemovitostí, pozemků a komerčních objektů

hoja invest
1.9. 2009
beruska14@gmail.com

Půjčka na cokoliv pro kohokoliv

Nabízíme půjčky bez zástavy i se zástavou,žádné poplatky předem!Hrozí Vám exekuce,či chcete připravit děěti do škol?Banky Vám nepůjčí jste na mateřské, na pracovním úřadě?Ozvěte se nám, určitě pro Vás vybereme vhodný produkt!

Martin Koláčný
1.9. 2009
uverykolacny@email.cz

Půjčka bez poplatku předem!

Potřebujete si půjčit peníze? Zaměstnanci, podnikatelé, důchodci. Napište na DUSANF@seznam.cz Rychlé jednání, vysoká průchodnost.

Dušan fízel
1.9. 2009
DUSANF@seznam.cz

Osobni bankrot

Zprostredkuji uplne oddluzeni dle insolvencniho zakona nenechte si prerust dluhy pres hlavu tel.722756041

Privratska Eva
31.8. 2009
hatung@seznam.cz

nejsnadnější půjčka od soukromého investora

Rychlá nebankovní půjčka v hotovosti bez nutosti prokazovat příjem. Velmi nízké Rpsn., dlouhá splatnost až 6 let, průchodnost 98%. V případě Vašho zájmu nám zašlete vaše příjmení, jméno, rodné číslo, trvalé bydliště a kontaktní telefon. Do několika hodin vám zdělíme konečný výsledek.

D.V.A. Financ
31.8. 2009
tvapujcka@seznam.cz

DRAŽBY,EXEKUCE,RYCHLÁ HOTOVST

Nabízíme Vám poskytnutí rychlé hotovsti,vyplacení exekucí,dražeb,sesplatněných úvěrů.Vše se zástavou nemovitsti.Oddlužíme Vaši nemovitost.Vše bez příjmu,registru,poplatku.právní a poradeský servis.Tel. 776 065 490, email: venuuse@seznam.cz

Blahová Lada
31.8. 2009
venuuse@seznam.cz

směnka bez poplatku předem

Půjčky od 10 do 150 tisíc, kde se nenahlíží do registr a menší částky jdou i s exekucí na plat zajišťujeme přes soukromé investory. Žádné linky 900..poplatky předem, zástavy nebo ručitele nepožadujeme Nutný doložit. příjem Splatnost max. 60 měsíců. Pokud žádáte vyšší částka je možnost se zástavou nemovitostí kde se vyplací 50-70% z ceny -bez registrů a dokládání příjmů. Splatnost max. 25 let tel.602340217

Jana Franková
29.8. 2009
jafra.usmev@seznam.cz

Soukromé zdroje-bez registrů,poplatku předem

Půjčky od 10 do 150 tisíc, kde se nenahlíží do registr a menší částky jdou i s exekucí na plat zajišťujeme přes soukromé investory. Žádné linky 900..poplatky předem, zástavy nebo ručitele nepožadujeme Nutný doložit. příjem Splatnost max. 60 měsíců. Pokud žádáte vyšší částka je možnost se zástavou nemovitostí kde se vyplací 50-70% z ceny -bez registrů a dokládání příjmů. Splatnost max. 25 let tel.602340217

Jana Franková
29.8. 2009
jafra.usmev@seznam.cz

Expres půjčka

Až 1. Mil. Kč, maximálně však 30% tržní hodnoty nemovitosti Vám poskytneme na základě pouhé fotodokumentace nemovitosti, vyplňte žádost na webu www.esofin.cz program Eurocredit. Nemusíte dokládat příjmy, Listy Vlastnictví, Katastrální mapy,naNabývací tituly, odhady a podobné tiskopisy.Vyplatíme exekuce pokud jsou na nemovitosti,zastoupíme Vás před exekutorem. Pracujeme rychle a efektivně,průchodnost rozumných žádostí je95%.

Esofin
29.8. 2009
info@esofin.cz

Jistá půjčka bez poplatku.

Potřebujete peníze a banka nepomůže? Zaměstnanci, podnikatelé, důchodci. Napište na DUSANF@seznam.cz Rychlé jednání, vysoká průchodnost.

Dušan Fízel
29.8. 2009
DUSANF@seznam.cz

pozor na podvodníka

Chtěla bych všechny upozornit na email soukromyinvestoři@seznam.cz nabyzí půjčky na směnku ale musíte první dat poplatek na jeho ůčet a pak se už neozve davejte si pozor!!!!!!!!!!!!

mirka
28.8. 2009
klok

lidi pozor zloděj

Pro všechny...... Zdravím všechny kteří by se rádi zbavily dluhů. Naše firma je tu pro Vás .Zajistíme nebankovní půjčky a půjčky na směnku. Info na e-mailu sance09@email.cz Vyřízení do druhého dne.Nejsme žádný podvod..Veřte nám. jsme tu pro Vás.. Kraj: Praha Vložil/a: Amtc s.r.o. 12.3.2009 21:45 Email: sance09@email.cz Tel:721016289 Lidi bacha pošlete mu peníze a už se jen vymlouvá a nebo vúbec nekomunykuje.Bohužel jsem mu i já naletěl proto vás varuju předem

Pan H
28.8. 2009
hennryk@seznam.cz

Půjčka až 600.000,- Kč bez ručitele

Jsme profesionálové v oblasti půjček.Nabízíme nebankovní úvěr 60.000 - 600.000,- pro všechny. Nepotřebujete potvrzení o příjmu, nesledujeme registry a nepožadujeme ručení. Stačí nám pouze OP. Moravskoslezský kraj výhodou! Pište na e-pujcka@seznam.cz nebo volejte 732506443

Juříčková M.
28.8. 2009
e-pujcka@seznam.cz

Půjčíme Vám

Půjky pro všechny poctivé kteří splácet chtěkí.do 1 000 000kč, dva doklady totožnosti, plat, rychle, do dvou dnů je vše vyřízeno. Omezené finance od soukromého zdroje.

ZET-R půjčky
26.8. 2009
ZET-R.pujcky@centrum.cz

Půjčky na směnku, bez prokazování příjmů

Hrozí Vám exekuce? Potřebujete peníze rychle? Volejte! Půjčky na směnku, pro nezaměstnané!Bez dokládání příjmů!

Martin Koláčný
25.8. 2009
uverykolacny@email.cz

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky do 200.000,- bez náhledu do bank. a nebank. registru. Bez poplatku předem. www.fin-consulting.websnadno.cz

Fin Consulting
25.8. 2009
fin.consulting@seznam.cz

Půjčíme všem

Půjčky jen na op vyřízeno za pár hodin peníze na ruku!

Jaroslav Šilhavý
25.8. 2009
Jaroslavsilhavy@email.cz

Bez registrů, poplatku předem

Nabízíme půjčku od 10000kč-150000kč na směnku ,vyřízení poštou, internetem.vše bez poplatku předem!bez všech registrů a zástavy.Pro zaměstnance,osvč a důchodce.Prochází 87% klientů.Také zajišťujeme půjčky do 70% z ceny bez registrů s ručením nemovitosti bez dokládání příjmu. Rychlé půjčky do 50 tisíc i na exeuci na plat, na 60 měsíců.Bez registrů. půjčky do 500 tisíc s čistým Solusem, splatnost äž 72 měsíců. více na 725028681,www.okpujcky.webnode.cz

okpůjčky
24.8. 2009
uvery-smenky@email.cz

PŮJČKA NA O.P. DO 4 DNŮ!!!

NABÍZÍME PŮJČKY OD 15000-70000000KČ.LZE I BEZ PŘÍJMU REGISTRU A NEMOVITOSTI.V PŘÍPADĚ ZÁJMU MĚ KONTAKTUJTE NA ČÍSLO 721525616

JAN
22.8. 2009
HODINOVYMANZ@SEZNAM.CZ

PŮJČKY PRO VŠECHNY!!

NABÍZÍME PŮJČKY OD 15000-7000000KČ.LZE I BEZ PŘÍJMU REGISTRU A NEMOVITOSTI.PENÍZE MÁTE DO 4 DNŮ.V PŘÍPADĚ ZÁJMU MĚ KONTAKTUJTE NA ČÍSLO 721525616

JAN
22.8. 2009
HODINOVYMANZ@SEZNAM.CZ